| MrLevy97 a întrebat:

sunt plecat din romania de doua luni cu un singur parinte in italia,ce-mi trebuie sa ies din tara(italia)?am procura dar pe ia e o data de doua saptamana dar nu stiu pentru ce.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Declaratia (nu procura) este pentru iesirea din Romania, asa ca te poti intoarce in tara fara nici o problema, la intrarea in tara nu-ti trebuie acea declaratie. Numai bine!

1 răspuns:
| Ddyiaannaa a răspuns:

Pai iti trebuie pasaport si bilet si procura si este o data pe ea pentru ca atata vei putea sta nu mai mult!
fundita?