| gamerulyonutz a întrebat:

Buna TPU.cine stie de niste jocuri pc,sa fie tari si marfa, mai ales caut niste jocuri cu arme dau funda!

5 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

1.Jocurile cu arme se numesc First person Shooter sau Third Person Shooter(depinde de joc)
2.Seria Call of Duty
Seria Battlefield
Seria Medal Of Honor
Seria SniperElite v1 si v2
Seria Far Cry
Seria Crysis
Inversion
Seria Assassins Creed(doar ultimul contine ceva arme de foc, in mare parte doar arme albe)

Sper ca te-am ajutat

| gamerulyonutz explică (pentru Alex1997fun):

M-ai ajutat foarte mult, dar un link sa imi fac sniper ghost v2 si ai funda

| Alex1997fun a răspuns (pentru gamerulyonutz):

Inca nu a aparut... daca te referi la update incearca pe F I L E L I S T daca ai cont, iar daca nu lasa-mi mesaj cu id-ul

| DoarSile a răspuns:

Salut uite aici cateva: counter-strike1.6, left 4 dead si mai sunt dar poti cauta pe google jocuri cu Shutare(impuscaturi) cauta si vei gasi bafta

| BestXx a răspuns:

Far Cry 3 e aparut nou in 2012 si e free uite un link http://Descarcarefarcry3gratis.ro