| cryyysss a întrebat:

cine vrea sa'i dau o placuta de 4 gb rami (ddr3 1333) nu are radiator, cine vrea sa facem schimb si sa imi dea 2 placuta de cate 2 gb fiecare?
rami functioneaza impecabil, dar eu mi-am luat alti cu radiator la 1600 frecventa si vreau sa dau 2 gb la un prieten si inca 2 gb la altcineva si nu pot sa'í "ïmpac" pe amin2 deoarece eu am doar o placuta de 4 gb, de acea va intreb care vrea sa facem schimb?
sa imi dea 2 placute de cate 2 gb fiecare? sunt Kingmax, dau funda!

2 răspunsuri:
| Asterixboss a răspuns:

Asa a fost fara radiator sau ai scos tu radiatorul?

| cryyysss explică (pentru Asterixboss):

Asa au fost, fara radiator!