| raluca_5052 a întrebat:

Buna Tpu.Credeti ca ati avea curajul sa stati nemancati timp de o saptamana fara sa va mai ganditi la sanatatea voastra?

Răspuns Câştigător
| RobertAlexandru65 a răspuns:

Poti face ulcer daca nu mananci la timp, e o boala foarte urata. Intrebarea mi se pare cam deplasata. Sti singur raspunsul, organismul iti cere hrana.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Curaj as avea dar sincer mi se pare o prostie sa nu mananci o saptamana

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aici NU-i vorba de "curaj", asta-i o PROSTIE!
Nu-ţi recomand să încerci.

Toate cele bune.

| KrEaThYvE a răspuns:

Un om rezista maxim 5 zile fara mancare in decursul carora slabeste foarte mult...eu unu nu as avea curaju pentru ca mi-ar afecta sanatarea+alte boli

Răspuns utilizator avertizat
| Petrust a răspuns:

Nu e vorba de curaj ci de idiotism!