| RAY a întrebat:

Cum mai stați cu?
Banii
sănătatea
iubirea
evoluția voastră evolueaza?

36 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu toate stau bine,cu voi nu stiu ce-o sa ma fac!
Stii cat regret ca nu am o putere sa ii fac pe toti fericiti?
Cred ca e singurul meu regret!
Vreau oameni fericiti pe toate drumurile,sa rada, sa zambeasca, sa fie multumiti, sa nu mai existe atata negativitate oriunde intorci capul!
I-as vrea pe toti macar la fel de bine si de fericiti ca mine.
Cer prea mult, ok.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratelo multumesc lui dumnezeu stau foarte bine la toate sunt madru ca am o situatie financiara care imi permite sa fiu liber in adevaratul sens al cuvantului

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Iar implinirea sufleteasca?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Da frate sunt implinit sufletesc

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Sexual mann, sufletesc inseamna sa iubesti si sa fii iubit

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Ma iubesc pe mine, pe familia mea si pe tpu..restul e can can,. gagici doar distractie maxima viata e scurta

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da!

| Hammurabi a răspuns:

Țïnând cont câ suntem pe marginea prăpăstiei (probabil foarte aproape de un război nuclear) crezi că mai contează?

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Nu va fi nici un razboi nuclear,razboiul este politic,presedintele ucrainei creste in votanti,ca iubeste mama patrie,iar putin e narcist,vrea si el atentie, se va termina in curand,pacat de morti, raniti, suferinta copiilor, mamelor, barbatilor, mereu majoritatea sufera

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Dacă totuși Putin e nebun?
Circulă informația că a fost diagnosticat cu nu știu ce formă de cancer și chiar nu-i mai pasă ce urmează, pentru că el oricum o să moară.
Și o să meargă până în pânzele albe ca nebunul.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Pai nu ii pasa de nimic,trebuie sa faca ceva sa ramana in istorie, nu conteaza cum, vrea sa fie ca lenin, stalin, dar sau dus vremurile alea, nu uita ca americani au omorat 3 milioane de vietnamezi, sirinei, irakieni si inca cate

| Drimmero a răspuns (pentru Hammurabi):

Butoanele bombelor nucleare sunt la generali, nu le are Putin sub plapuma, mai mult ca sigur nu vor fi de acord, e un latrau, nu o sa fie lasat sa faca asa ceva, ar insemna o catastrofa, o sa primeasca si Rusia o bomba si asa s-ar distruge planeta, pare scenariu de film SF mai mult dar la cat de handicapat e ar putea sa mearga in continuare la intimidare dar momentan situatia pare sub control, din fericire mai sunt si oameni rationali in mama rusie.

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru Hammurabi):

Stai calm, că rusia nu prea este în stare să invadeze ucraina... S-ar putea ca acest conflict militar să înceteze până în luna mai...

| oglindasultanului a răspuns:

Ti-am dat eu rapsuns aici ca era mai usor de gasit dupa avatar...
Lume paralela
Mai grav
Noua belea anuala
Hmda, m-am cam ridicat un pic cam prea mult.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Sanatatea-sunt ok
Banii-inca sunt in liceu si stau cu parintii(suntem ok)
Iubirea-la fel happy!

| RAY explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Ai iubita?

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru RAY):

Nu, n-am si nici nu prea am timp(sau chef)sa incerc ceva acum! Am bacul si sunt si corigent pe primul semestru la geografie!

| RAY explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Nu stii unde e pestera muieri de asta esti

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru RAY):

Genial laughing laughing!

| GambleR40792 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Apropo, cred ca stiu mai multe orase, tari si capitale de cat tine de la pariuri sportive laughing)

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru GambleR40792):

Mare realizare happy!

| GambleR40792 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Pai da am mai rulat un bonus de 100 l-am facut de 10 ori maine mai intra un bonus si tot asa, tine parerile pentru tine un sfat prietenesc si apoi vorbestewinking bafta sa nu ramai corigent la GEO

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru GambleR40792):

Hai mersi, am test joi(maca-o-ar Sauron pe profa!)!

| GambleR40792 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

De ce omule, numai merge cu reviste la geografie ca pe vremuri cand eram eu la scoalalaughing)?

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru GambleR40792):

In generala mergea laughing, in liceu nu!

| GambleR40792 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Si ce clasa esti, daca nu te superi? vezi cum iti pregatesti terenul peste 4-5 ani sa nu ajungi ca noi ca nu se stie dupa ce ai sa mai razi si tu de noi

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru GambleR40792):

A12-a sunt, nu am zis mai sus ca am bac-ul? Ca voi ajung, mai, eu sunt Serban ala daca mai stii, (ala cu moaca de tocilar), cu tine cred ca am mai vorbit(sau nu stiu, tu esti Soare Daniel?)! Nu am ras de singuratatea voastra, dar incerc sa ma uit la chestia asta(singurateate) cu niste pozitivitate si consider ca daca ai ocazia sa iti imbunatatesti viata in alte aspecte, nu inteleg de ce nu ai face-o! Adica da, e trist sa nu ai o relatie, stiu, mai stiu si destui care o duc bine psihic si fara! Oricum, prioritatea mea acum este sa intru la facultate si sa am un serviciu decent ca sa ma pot intretine singur si sa am bani pentru ocupatiile mele(in general cititul, si uitatul la animeuri).

| GambleR40792 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

De azi esti talismanul meu norocos a mai luat fratele tau un bilet de 600 de ron laughing))

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru GambleR40792):

A, super laughing!

| GambleR40792 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

și îți era greu sa spui de la început te ai mai luat și de mine pe jocuri ți am zis ca nu îmi plac chestiile astea iar ma băgai la ignore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu banii - binisor, dat fiind ca sunt econom si stiu cum sa-i chibzuuesc.
Cu sanatatea - la fel de bine.
Cu dragostea - momentan sunt solo dar nu ma plang.

| GambleR40792 a răspuns:

Destul de bine ma intretin parintii nu platesc mancare chirie si mai ciugulesc si de la pariuri 1000 pe luna, sanatatea la jumate, iubirea sub pamant metri buni, TU?

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru GambleR40792):

Ești dependent de jocuri de noroc, ai salariu 3000 RON și stai pe banii părinților?

Îmi era milă de tine, dar tu cu RTK vă cheltuiți banii pe pariuri, băutură, țigări și pe deasupra tu nu dai nici măcar un leu în casa părinților tăi?

| GambleR40792 a răspuns:

SADDY SADIO baiatule batut de soarta sunt un dependent de jocuri ce scoate la luna din ele salariul tau frustratel, n-ai tu mintea mea in pariuri baiatule ce isi rupe carca in fabrici, lasa dr tu aruncatul de vorbe la restul si vezi-ti de viata ta nu te foote grija ca eu nu dau de mancare la rate ca ma tin parintii ....stiu te oftici putin dar asta e, tu ramai pe 1500 sa te foota un smecher cu 9 clase ca nu faci norma

| GambleR40792 a răspuns:

Si apropo 2420 sau saddy cum ti-ai ales numele noi, tu n-ai footut o femeie la viata ta la aproape 30 si acum ai un complex cu salariu asta iti ati intemeia o familie, eu iti inteleg supararile dar tu ai probleme grave la cap, iti spun cu mana pe inima, pui niste intrebari de 10 ori sub alta forma dar cu aceiasi inteles, pune dr mana iesi din uleiuri si fiare si incearca sa iti un servici mai decent ca nu mai apuci 65 de ani singur boule

| GambleR40792 a răspuns:

Dintotdeauna n-am suferit omul care arunca cu vorbe si arata cu degetul la altul doar pentru a evada din suferinta proprie si sa se simta zmeu pe moment, nu e problema ta ce fac eu, RAY, BoomWorm din ce traim sau cine ne intretine bulache daca pe tine a ajuns sa te foota grija de x sau y trage pamant peste tine ca esti degeaba pe lumea asta