| Pamanteanul a întrebat:

Cum stați cu sănătatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Tot ce nu ar recunoaste strabunici mei
de asta consum carne de curcan, nu mezeluri, dulciuri, patiserie, sucuri carbo cu zahar sau fara, grasimi saturale
azi am mancat
dimineata
un snitel si o inghetata mica =ca imi era cald
2 banane
fasole verde
musli cu lapte =1600 de calori
sport =700 de calori

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fac cardio zilnic si mănânc sanatos

| Pamanteanul explică (pentru RAY):

Ce alimente consideri tu ca sunt sănătoase și ce e nesanatos?

| Pamanteanul explică (pentru RAY):

Nu e legat de întrebarea asta, dar sunt foarte curios, tu te consideri o persoana bună sau o persoana rea? Crezi ca un om poate fi doar bun sau poate sa fie doar rău?

| RAY a răspuns (pentru Pamanteanul):

Eu sunt nihilist de fel

| RAY a răspuns (pentru Pamanteanul):

Tot ce nu ar recunoaste strabunici mei
de asta consum carne de curcan, nu mezeluri, dulciuri, patiserie, sucuri carbo cu zahar sau fara, grasimi saturale
azi am mancat
dimineata
un snitel si o inghetata mica =ca imi era cald
2 banane
fasole verde
musli cu lapte =1600 de calori
sport =700 de calori

| Catrice a răspuns:

Perfect,ziceau ăștia ca dețin recordul la posesie de tulpini covidhee hee

| Lukasssz a răspuns:

Bines

| mastadont a răspuns:

Mai bine ca nici-o dată, așa am fost întotdeauna.

| SingleForOne a răspuns:

Ce e aia?hee hee

| DonEduardo a răspuns:

Asa si asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea sta la ea si eu la mine, ne vedem de ale noastre.

| SociopatuI a răspuns:

Bine