| Danielita a întrebat:

Ce credeti despre baiatul din zodia varsator? Poate iubi cu adevarat? Cum se comporta cand ii place de cineva? Este orgolios? etc as vrea pareri in special din partea celor care sunt in aceasta zodie dar si a celorlalti... fundita

19 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

De obicei o fata varsator este exact opusul baiatului varsator asta se poate aplica la orice zodie si... am intalnit multe varsaor si toate,efectiv toate erau inganfate,egoiste fitoase enervante orgolioase mincinoase si isterice deci, tu esti exact opusul lor. Chestie demonstrara de mine imi cunosc un opus la zodiei mele si nu avem nimic in comun, exact opusi.

| Danielita explică (pentru Bris):

Daca chiar iubesc o persoana pot renunta la orgoliu pentru acea persoana?

| Bris a răspuns (pentru Danielita):

Da,dar este important ca si el sa te iubesca.Sa nu spui nimic pana nu sti exact ca tine la tine,adica sa nu spui ceva prostesc, mai ales in public, si el sa-ti raspunda :":Scuze am prietena!" sau "Scuze.nu te plac!".Ar fi ceva rusinos si stanjenitor.Sa nu fi prea foarte neorgolioasa ca atunci cei din jur vor observa si vor face glume proaste pe seama ta.

| Danielita explică (pentru Bris):

Deci am fost impreuna si ne-am certat... am fost impreuna 7 luni.si nu stiu cum sa fac pentru a-l face sa renunte la orgoliu un pr de-al lui ff bun a zis ca totul s-ar rezolva daca m-as duce la el si las saruta ca pe vremuri... dar nu-s tiu daca prin asta il fac sa renunte la orgoliu

| Bris a răspuns (pentru Danielita):

Aici intervine maxima sinceritate si daca un gand mic iti spune ca incepi sa placi pe altcineva, mai asteapta sa vezi cat de tare o sa-ti placa.Si daca nu ai putea sa faci cumva sa va intalniti undeva intr-un loc mai putin populat ai putea sa-i spui tot ce ai pe suflet si "bingo",sarutul,are rol important, adica si eu pot sa inventez ceva draMATIC SI "sincer"ca sa-i spun unui baiat, asa ca baga a 5-a,si saruta-l,da nu prea disperat,daca te respinge, nu pleca doar asteapta sa vezi ce spune, dupa aceea poti pleca si 7 luni nu-i ceva neserios deci.85% sanse de impasate, restul de procente sunt cauzate ca tu sau el ati putea sa incepeti sa placeti pe altcineva. Afla daca incepe sa intalneasca fete noi.Nu-l intreba pe prietenii lui! ei o sa-i zica si atunci pici de fraiera si o sa pari disperata.

| Danielita explică (pentru Bris):

Deci de cand ne-am certat a fost 2 zile cu o tipa dar doar a facut misto de el... si stiu ca el tine la mine adica l-am intrebat chiar azi si a zis ca ma mai iubeste si acum cateva saptamani ma lua in brate etc... da-mi id taw ca sa iti spun totul pe mes. daca vrei

| Danielita explică (pentru Danielita):

Misto de ea... adica tipa era de mult obsedata de el ...si a facut misto de ea cu mai multi prin asta

| Bris a răspuns (pentru Danielita):

Hbristena@yahoo.com

| Danielita explică (pentru Bris):

Team adaugat. sa-mi dai accept

| Bris a răspuns (pentru Danielita):

Hbristena scuze cu "h" mic.

| Danielita explică (pentru Bris):

Adaugama thu elenadaniela51@yahoo.com

| Bris a răspuns (pentru Danielita):

Bine acum scuze, dar plec iti dau accept si "sleep" mai vorbim. Noapte buna.

| Danielita explică (pentru Bris):

K ca si eu trebuie sa ma culc mai vorbim poimaine k maine nu intru ca o sa dau miercuri teza si o sa invat pupici:* tis fi zis acum dar e o poveste foarte lunga :*

| Bris a răspuns (pentru Danielita):

Bafta la teza.

| BacauNet a răspuns:

Va plac pozele de pe pagina aceasta ? http://www.facebook.com/pages/Zodia-Mea/103155256470327?sk=wall

| Sway a răspuns:

Sa nu crezi in zodie sau alte tampenii laughing, incearca sa il cunosti mai bine vorbeste mai multe cu el, si o sa iti dai tu seama ce persoana e laughing un fel de test laughing ca sa ii spun asa... tu decizi daca trece sau il picawinking

| Danielita explică (pentru Sway):

Il cunosc foarte bine dar ma gandeam ca poate asa mai aflu chiesti noi... dar se pare k ce am auzit pana acum deja stiam

| intrenoaptesizi a răspuns:

Buna.Si eu sunt varsator si am avut prieten varsator. Ce pot sa iti spun despre ei.Baietii in general: sunt orgoliosi, posesivi, atunci cand gresesc nu recunosc dar stiu sa fie si dragastosi si atenti, dar nu prea mult. Fetele varsator: sunt orgolioase, incapatanate, realiste si nehotarate.In general varsatorul se ataseaza mai greu de cineva, dar atunci cand o fac pun mult suflet.
sper ca ti-am fost de ajutor cat de cat big grin

| Danielita explică (pentru intrenoaptesizi):

Daca chiar iubesc o persoana pot renunta la orgoliu pentru acea persoana?