| Șevval a întrebat:

Cum credeți că va fi festivitatea online la facultate? O să apară doar profesorii să vorbească sau o să îmi văd și viitori colegi? Eu sunt la facultatea de istorie și sunt trei secții istorie, istoria artei și relații internaționale și studii europene o să fim atâtea persoane conectate online de nici nu o să știm care sunt colegii, care sunt profesorii etc.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Diefara la fiecare facultate in parte. Dar in general vorbind, daca este online, la festivitate nu ar trebui sa fie elevi, ci numai profesorii care vorbesc. Adica si cativa elevi, poate din anii mai mari sau persoane care se ocupa cu organizarea.

Colegii poti sa ii vezi cand incep orele sau daca ii cauti pe Facebook.

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Doar profesorii ar trebui sa apara.