| Eda21 a întrebat:

Cum e să lucrezi într-un call center? Dacă puteți vă rog să îmi dați mai multe detalii. Trebuie să am și cunoștințe PC?

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

Pe scurt, stresant. Nu toti oamenii cu care o sa vorbesti o sa fie dragut si tu fiind la job trebuie sa taci si sa inghiti. happy
In plus, d emulte ori ritmul e alert, sari dintr-un apel in altul si cand aveti perioade de criza, ex: lucrezi la call center la enel si pica undeva curentul...o sa ia foc linia.