| LoloSkate a întrebat:

Buna tpu...cum pot face ventuza pe piele cu gura ca sa imi dea putin sangele? Cum se face ea de fapt?

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Cu cât sugi mai mult, cu atât de înroşeşte mai tare. Dar nu cred că îţi va curge sânge... Dacă vrei să-ţi curgă sânge, ţine cont de răspunsul meu la cealaltă întrebare.

4 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

...Îţi sugi pielea. Nu e metafizică.

| LoloSkate explică (pentru MalleusMaleficarum):

Mai mult timp?

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru LoloSkate):

Cu cât sugi mai mult, cu atât de înroşeşte mai tare. Dar nu cred că îţi va curge sânge... Dacă vrei să-ţi curgă sânge, ţine cont de răspunsul meu la cealaltă întrebare.