| ralucamirabela a întrebat:

cum pot sa ma conectez de pe yahoo 11 pe fb.adica sa vb cu cei de pe fb ca pe mess? funda!

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Sus unde scrie numele tau apesi si scrie: avaible, busy, invisible to everyone, sign in to facebook chat.

Dai sign in to facdebook chat si iti va aparea chat-ul jos, si tu vei aparea online pe facebook. Daca vrei sa iesi intrii tot acolo si dai sign out.

Multa bafta!

| alexiuly a răspuns (pentru whatevernvm):

La mine imi apare sign in to mobile phone, nu sign in to facebook chat...va rog un raspuns?

| alexiuly a răspuns:

La mine imi apare sign in to mobile phone, nu sign in to facebook chat...va rog un raspuns?

| Ilie_Mihaela_1968 a răspuns:

Cum ma conectez la chat pe bacebook ca la messenger