| Cristian_Darius_1999 a întrebat:

cum sa fac sa se indragosteasca o fata de mine? Suntem doar prieteni si ne cunoastem de mult timp si eu m-am cam indragostit de ea!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Discuti cu ea si vezi ce iese

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu cum să faci, ci ce să faci.
Să o inviți să faceți ceva împreună.

| Plato a răspuns:

Nu poti face pe nimeni. Daca nu e, nu e si gata, nu e nimic de facut.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Poate te vede doar ca pe un prieten, oricum nu prea ar merge că voi sa vă cuplați daca zici că sunteți prieteni de mult.
Încearca sa vezi daca și ea ar simți la fel, dar deocamdată nu ii spune, doar nu vrei sa creezi o atmosfera ciudată intre voi și să afectezi prietenia.
Daca vezi că nu simte același lucru, las-o baltă și încearcă să o uiți.