| Anonim693748285916472 a întrebat:

as vrea sa va intreb ceva
Sunt baiat si am 15 ani
Ideea este ca eu cunosc o fata. Ea este frumoasa si tot tacâmul
Am vazut-o doar de 2 ori (vorbim pe mess mereu, skype si ne cunoastem de ceva timp)
Cand o vad mi se inmoaie picioarele. Cum se numeste chestia asta?
Eu o plac in toate felurile(oare m-am indragostit?, si daca da cum o fac si pe ea sa se indragosteasca de mine?)
Merci de intelegere

Răspuns Câştigător
| BotezanDaniel a răspuns:

Buna,eu cred ca esti nebun de iubire, in acest moment ea nici macar nu percepe acest lucru.Cel mai bun lucru este cu cea mai mare indrazneala sa comunici cu ea, fara nici-o rusine, altfel dai de gres.Multa sanatate! big grin Raspuns castigator?

2 răspunsuri:
| Richard01 a răspuns:

Salut,părerea mea e ca te-ai îndrăgostit lulea.
Sfatul meu este să nu te faci de râs in fata ei vreodată, sa ii acorzi multă atentie, respect si să afli ce îi place sa facă sau ce hobiuri are, astfel o sa vorbesti cu ea despre ceva ce îi place.Nu te apuca de poezii, povesti sau replici de agățat, asta se numeste vrajeala sau mai rău va spune ca esti un papagal.Fii tu nu te lua după alții. Poate ar fi bine sa-ți intrebi tatal sau mama, sigur au experiență in domeniu.Bafta!

| Anonim693748285916472 explică (pentru Richard01):

Merci

P.S eu sunt paralel cu poeziile si chestii din astealaughing
Sunt asa mai glumeț, genu' ala ok cu care ai sta de vorba(nu ma laud, mi-au mai spus colegii mei ca-s de treaba etc)