| SecretName1234 a întrebat:

BUNA TPU! Cum sa scriu pe peretele unui prieten pe facebook? Fundooooiii!

4 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Intri pe profilul respectivului prieten si sus ii este scris numele, dupa care un pic mai jos s-ar putea sa fie niste poze unde a fost etichetat, iar dedesubt scrie SHARE-> si dai la A POST adica la prima optiune(cu verde). si scrii acolo ce vrei tu sa scrii dupa care dai SHARE sau POSTEAZAhappy
funda?:* bftbatting eyelashes

| Азбука a răspuns:

Cu creta tongue

| pisi1793 a răspuns:

Depinde! Daca vrei sa fie ca mesaj, scrii la "Scrie ceva". Daca e vreo aplicatie si vrei si tu sa ii lasi ceva de genul, dai click pe chestia respectiva! O zi buna!

| Corina_6142 a răspuns:

Pai mai intii intri pe pagina prietenului care vrei sa ii scrie ceva... tongue apoi putin mai jos este un camp liber pe care faci klick si scrii ce ai de sris, apoi apeshi pe '' Distribuie''. Gata nu a fost greu.; DD(( Fundaa?)) :***