| PsyhoChild a întrebat:

Buna TPU.
Cum vi se pare pagina web pe care am facut-o?
https://imgur.com/a/NBpV8IT
Am facut-o la plictiseala din tutoriale de pe net.Ce credeti? M-am descurcat bine avand in vedere ca eu nu fac TIC la scoala? Daca continui credeti ca pot sa ma imbunatatesc?

4 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Ai o eroare dupa Lica Samadaul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dupa Lica Samadaul nu ai inchis, ci ai pus alt rand.
E ok, cam asa aratau paginile facute la TIC, in a 11-a si a 12-a.
Dupa ce am invatat codurile astea de baza, ne-a aratat cum se poate transforma un document Word (parca), in pagina html. Adica asezam toate obiectele in Word, iar la final, programul facea codurile html, ca sa apara paginile in browser.

| melodrama a răspuns:

Este o nuvela psihologica realista * este foarte important acest aspect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are greseli. Iar notepad++ e sinistru, cel putin dpdv al designului. Cred ca as intra in depresie daca as fi nevoit sa fac chestii in el.

Asta e mult mai bun: http://atom.io/