| Adina_9977 a întrebat:

big grin
As vrea sa stiu daca pot sa vad arhiva cuiva fara sa am parola acelei persoane, deci fara sa intru pe ID ei. Am messenger 11

2 răspunsuri:
| George_9481 a răspuns:

Nu se poate sad

| spadacio a răspuns:

Iti spun ce sa faci pas cu pas si este foarte usor
1 te interesezi sa vezi daca prietenului ii ramane arhiva salvata
2: arhiva se gaseste in folderul unde e instalat yahoo messenger dar este codificata, nu se poate citi:
3: este un program sau mai multe care descifreaza, cauti pe google
4:faci tot posibilu sa te lase sa stai un moment la calculatoru acelei persoane, asta numa pentru a pune tot ce este in folderul cu arhiva pe un stick
Iar tot ce ramane de facut este sa dai copy paste de pe stick in program.happy funda? :*