| aripifrante a întrebat:

Daca ar trebui sa alegeti intre o munca interesanta dar prost platita si o munca mai putin interesanta dar bine platita, ce ati alege? Cel mai bun exemplu primeste >funditaD:

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este in Romania cred ca cee bine platita, daca este in (ex:america ) alta tara o aleg pe aia interesanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As prefera sa ma plimb prin magazine si sa ma prefac ca vreau sa cumpar ceva (ca client misterios) decat sa lucrez ca contabila... pfff