| LenaCresida a întrebat:

Daca ati putea oprii timpul in loc, ce ati face? De ce?

Intrebare conversationala

9 răspunsuri:
| ioanamaria56 a răspuns:

L-as opri ca sa imi fac temele si sa imi si mai ramana putintel timp de calculator laughing.

| SiMpLa a răspuns:

Buna si frumoasa intrebare.Probabil mi-as face de cap, m-as simti mai bine stiind ca sunt doar eu si atat.M-as plimba mult, as observa locuri, oameni, as cunoaste medii in care mi-a fost teama sa le cunosc pana acum.happy

| Azµre a răspuns:

Asta înseamnă că ar sta și lumea în loc?
I-aș pune-o angelinei jolie laughing

| Mădă0611 a răspuns:

Buna!
Imi iau bilet la loto si cand e extragerea il tot opresc ca sa pun numerele mele. big grin laughing Nu ma intereseaza, vreau o casa a mea, sa o fac cu vreau, sa fie tot alb si multa sticla, sa am muuuuulte flori. Ma gandeam sa sparg o banca, in timp ce timpul e oprit, dar apoi de unde am banii aia? Mai intru si in belele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.as jefui citeva banca;
2.as jefui inca multe si de toate;
3.as face poze cu tot felul de animale salbatice;
4.as calatori fara bani.

| inconscient a răspuns:

As dormi! Sunt prea neodihnita din cauza scolii!

| RoxKnkK a răspuns:

Eo......nush
dar as face ce fac si akm...mas juca la pk

| KeepCalmAndHateSchool a răspuns:

Cred ca as face duminica asta sa dureze o vesnicie! Pentru toata viata!happyTu?