| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce useri de pe aici te înţelegi bine? Întrebare irelevantă, doar conversaţională.

38 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu prea sunt activa de cand a inceput scoala..in vacanta de vara am fost plecata..ma intelegeam bine cu cativa dar acum nu mai stiu nimic de ei.

| shhhs a răspuns:

Eu nu am reusit sa-mi fac nici-un prieten aici...

Răspuns utilizator avertizat
| Vans a răspuns:

Nu ştiu să zic cu care mă înţeleg şi cu care nu. Dacă era mai mult de un "ceau, pa" atunci ştiam să-ţi spun.

| KristalPop a răspuns:

Cu nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil că se pune. Întreabă-i pe ăia de fac voluntariat.
Suspect că posezi o cutie cu tampoane folosite. thinking

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis că fac rost, nu că posed laughing. Bine, recunosc, m-am jucat odată cu unul, nou, îl bagam în apă şi eram fascinat de cât de mult se umflă

| anonim_4396 explică (pentru Woodenpints91):

Weirdo.

| anonim_4396 explică (pentru Woodenpints91):

Haha! Si eu faceam la fel cand aveam 9-10 ani, din acelasi motiv laughing.

| anonim_4396 explică (pentru Woodenpints91):

Ţi-au şters ăştia răspunul despre ceai, tampoane şi orfani, mă? Zău, n-au deloc simţul umorului.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da...l-au şters. Dar sper că l-au citit destule fomei încât să fiu menţionat în cartea de reciclare a chestiilor absorbante de sânge.

M-am uitat şi eu la răspunruri, chiar eşti surdă şi mergi strâmb? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Woodenpints91):

Nu, dar Zeflemitoarea era drogată. laughing

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci eşti surdă şi mergi strâmb thinking

| anonim_4396 explică (pentru Woodenpints91):

Am căzut azi la baschet, dar am picioarele întregi.Şi de ce aş mai avea un playlist cu muzică pe TPU dacă aş fi surdă? laughing
Totuşi, încep să îmi crească gheare şi ochii mi se fac negri. Mă transform într-o creatură mitologică. smug

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adică te transformi în ceva mai mişto decât o fomeebatting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru Woodenpints91):

Nu te bucura încă. S-ar putea să aduc moarte omenirii. laughing

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi din partea mea poţi să aduci moarte. Omenirii, nu mie laughing
Te ajut şi eu dacă vrei, că mergi strâmb şi nu te descurci singură thinking

| anonim_4396 explică (pentru Woodenpints91):

Nu merg strâmb, iar din omenire faci şi tu parte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot sa spun ca ma inteleg cu destul de putini. Mai putin de 15. Nu scriu numele lor aici, ca se stiu ei. Nu de alta, dar o sa dovedesc cat de forever alone sunt si nu doresc asta. Ma inteleg cu putini deoarece multi ma critica, imi spun ca ma cred matura si ca sunt avida de atentie, lucruri ce nu voiam sa se intample si de care nu am vrut sa dau dovada. Probabil si tu crezi acelasi lucru, asta e. Nu sunt atat de rea cum par, dar din cauza varstei, a statutului, al genului am tot primit lovituri, nu la propriu, bineinteles. Cum sa ma inteleg cu lumea astfel? E si vina mea aici.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mi se pari nicicum. Eu critic doar oamenii cu care am avut conflicte, sau care mă enervează prin simpla lor existenţă. Ca să se aplice al doilea tip în cazul tău ( conflicte nu am avut ), ar fi trebuit să te cunosc. Nici nu prea am avut prilejul de a conversa cu tine pe TPU.
Ai fost criticată? Şi? Bagă-ţi ceva în cei ce comentează. Nu trebuie să îţi pese ţie ce spun oamenii ingraţi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, nu am conversat, insa ne putem intalni pe parcurs la diverse intrebari si, chiar daca nu vorbim, sa ne formam o parere despre o anumita persoana ce ne ramane in cap.
Cat despre faza cu critica, nu sunt genul ala pe care il promovati unii. Ma gandesc ca anumiti pot avea dreptate in ceea ce spun, insa nu pot determina mereu. Sunt in dilema. Asa cum vreau ca unora sa le pese de ceea ce spun eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma inteleg bine cu snobii si ignorantii, deci cu restul n-am treaba. Ma inteleg cel mai bine, cu cei care au simtul umorului si sunt deschisi la minte, ceea ce nu prea sunt multi pe aici.

| Zeflemitoarea a răspuns:

E una care-i surdă şi merge strâmb:
http://www.tpu.ro/utilizator/qpea

| anonim_4396 explică (pentru Zeflemitoarea):

Zeflemitoareo, tu parcă scriai la mate. laughing

| Zeflemitoarea a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am putut abţine. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Zeflemitoarea):

Să iei 3 atunci. big grin

| lolium a răspuns:

Cu tinesmug

| anonim_4396 explică (pentru lolium):

Muhaha. smug
Pe la ce sezon eşti la House?

| lolium a răspuns (pentru anonim_4396):

La ora asta nu trebuia sa fii la scoala?

| anonim_4396 explică (pentru lolium):

Nu. Am scăpat de economie şi istorie. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Cu aia care nu sunt nesimtiti si nu injra, care nu iau la misto etc laughing ai prins ideea big grin

| anonim_4396 explică (pentru iuliatntbumbum3107):

Aş fi dorit să specifici cu cine, nu să spui tipul.

| iuliatntbumbum3107 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea are sens intrebarea ta, daca ar fi sa o luam asa, as putea spune ca si eu pot sa fac conversatie cu tine. nu cunosc toti useri cu care ai putea tu sa comunici. ma rog big grin

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adică cu cine, nu-i clar? cu mine! Eu sunt ăla cu bun simţ care nu iau pe nimeni la mişto b-)

| anonim_4396 explică (pentru Woodenpints91):

Mă îngreţoşează atâta bunătate, câtă se află în jurul tău. Câte fapte bune ai făcut azi?

| Ciufiiiiiiix a răspuns:

Ma inteleg bine doar cu useri care nu is nesimtiti laughing cool