| Ioana2008 a întrebat:

Buna TPU! Dacă contul meu de insta a fost dezactivat și acolo îmi urmăream băiatul de care imi plăcea care e fostul și care aveam un trecut complicat și îmi este frica sa-i dau follow si dacă nu-mi da back o sa ma simt foarte prost. Vreun sfat sau o incurajare ceva? Ms

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca e fostul degeaba il urmaresti. Nu a fost sa tina, si e mai bine sa treci peste si sa cauti altul.

| wildthing a răspuns:

Aoleu, esti la scoala?! Si ce medie ai la limba romana?
Nu-i da "follow", pentru ca e foarte posibil sa nu-ti dea "follow back". Daca ar fi vrut sa mentina legatura cu tine, ar fi facut-o.