| anonim_4396 a întrebat:

Heyy! Cu o sap în urma le-am dat colegilor mei follow pe insta și toti(inclusiv baietii) mi-au dat follow back, dar ex crush-ul meu și cei doi prieteni ai lui mai apropiați nu mi-au dat deloc. Vreau sa menționez ca anul trecut am stat unul lângă altul și eram foarte apropiați, vorbeam în fiecare ora, râdeam, ne distram. Și anul asta am vb, dar nu prea mult(anul acesta a stat în fata mea), nu mai eram asa de apropiați, dar mai vorbeam, râdeam etc. Nah, din câte îmi dau eu seama anul trecut a avut un crush pe mine și anul asta pot spune ca a devenit mai popular prin școală și s-a mai șmecherit. Acum se da la mai multe fete și când vorbeam anul acesta nu aveam nici o problema și nu stiu de ce nu vrea sa îmi dea follow back(a fost activ și pe insta bc a pus la story o poza). Dacă ma puteți ajuta cu un sfat v-as fi recunoscatoarelaughing

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai lasati naibii follow-urile asta pe site-urile online, ca nu va aduce nimic bun in viata!

Iesi afara din casa, fa-ti prietene si va plimbati, jucati-va si mai lasati online-ul ca nu te ajuta cu nimic in viata, mai ales daca este un "fost" care nu vrea sa te mai vada deloc.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu prea ai ce sfat sa primesti, decat sa ii respecti dorinta lui de a nu-ti da follow inapoi.Nu scrie nicaieri ca trebuie sa accepti cererea oricui, indiferent daca va stiti sau nu, nici pe Insta, Facebook sau ce-o mai fi.

| Alexandrahi a răspuns (pentru dullcat):

Mss și scuze pentru repetarea intrebarii?