| Claudiuc85 a întrebat:

Dacă sunt virgin, am o problema?

9 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca ramai asa pana la cssatorie ai cele mai mari sanse de a avea o familie fericita Virginitatea e darul dat de Creator pentru a fi oferi doar partenerului de casatorie.Eu mabucur ca sotul meu a refezat toate ofertele primite de la fete inainte de casatoria noastra ceea ce sunt sigura ca l- a ajutat sa nu- i fie greu sa le refuze si pe cele primite de la alte femei si dupa pentru ca s- a antrnat din burlacie sa- si tina sub comtrol sexualitatea.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ar fi o problema?
Crezi ca virginitatea ta, doare pe cineva, sau chiar pe tine?
Daca nu spui nimanui asta, noi chiar nu avem de unde sa stim.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai nicio problema.

| CodrutElian1990 a răspuns:

In pliantele difuzate in scolile americane de nivel liceu, sexologii recomanda elevilor sa faca sex sau sa se masturbeze de doua ori pe saptamana si are tiparit sloganul: "Un orgasm pe zi tine doctorul departe".

| CodrutElian1990 a răspuns:

De la o anumita varsta DA! Ai auzit de sloganul popular despre un om cu o gandire aiurea: " I s-a urcat sperma la cap". Este un adevar, deoarece abstinenta sau numai masturbarea dupa o anumita varsta are si consecinte psihice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Bine, dacă ai 50 de ani poate... happy Dar ce, și pustnicii sunt oameni!
Cred ca esti prea tânăr sa ai astfel de griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. O faci când simți. Dacă consideri ca ești înaintat in vârsta, îți dorești dar nu găsești cu cine. Apelează la fetele alea care cer bani(sa nu vorbesc urat de ele)

| Meow23 a răspuns:

De multe ori cand ti se intampla ceva e bine sa te gandesti ca acel lucru se intampla din cauza ta si nu a altora si sa nu incerci sa dai vina pe ce este in exterior, ci pe ce este in interior (interiorul tau) fiindca asta duce spre dezvoltare personala si te ajuta sa devii maestru al propriei persoane si al vietii tale. Vezi ce te-ar tine in spate. De multe ori doar realizarea lucrurilor ce te tin in spate rezolva mai toata treaba.