| veriss a întrebat:

Daca visezi baiatul de care iti place mai mult timp iar in vis acesta te place ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| AdeeXd a răspuns:

Eu stiu ca daca visezi acelasi lucru de mai multe ori, la un moment dat se va intampla si in realitate.

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Cred că visul asta o să-l vezi cu ochii tăi, s-ar putea să devină realitate.

| AlinaaAli a răspuns:

Inseamna ca tu te gandesti tot timpul la el!
din cate stiu eu visul nu numai ca este o neimplinire a realitatii, dar este ceea ce te macina pe tine mai mult si la ce te gandesti mereutongue

| AntiManeleProRap a răspuns:

S-ar putea sa fie dorinta ta transformata in vis daca ma intelegi,eu sunt baiat dar cand imi doresc ceva, sau ma gandesc la un lucru inainte sa ma culc sau in timpul zilei mai mult uneori il visez, s-ar putea ca asa sa patesti si tu.