| CrissKiss65 a întrebat:

De aseara (sau chiar de mai mult timp dar nu am realizat asta) candma gandesc la ceva urmatoarea secunda aud asta la TV sau la vreo persoana. Si azi mi s-a intamplat de cel putin 4 ori! Este ceva paranormal sau doar vreo coincidenta? laughing
Funda

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si mie mi se intîmplă asta.

| xDxDxDxDxD a răspuns:

E doar o concidenta.
Si mie mi se intampla dar nu asa des big grin

| kzd a răspuns:

Si mie mi se intampla, cred ca e ceva in limita normalului. Poate e o coincidenta sau poate mintea umana este capabila de mai multe lucruri decat ne inchipuim.

| MaXImILiAn32 a răspuns:

Coincidenta nu e paranormal

| Diana3457 a răspuns:

E doar o coincidenta.Si eu mai patesc.

| CrissKiss65 explică:

Cand ma* scuzee, eram grabita!