| anonim_4396 a întrebat:

de cateva zile am un tic nervos la ochiul stâng. Imi pun cumva partea de sub ochi sub pleoapa si ma pot controla doar cand ma concentrez sa nu fac acest lucru. Dar cand nu ma gandesc la el il fac.Cum pot sa scap de el pana pe 14 septembrie?

2 răspunsuri:
| readytofly a răspuns:

Salut, este probabil lipsa de magneziu. Iti recomand sa mananci o banana pe zi o saptamana si simptomele ar trebui sa se amelioreze happy

| Lorastan123 a răspuns:

Parerea mea este ca tot timpul o sa ai acel tic dacă nu îl controlezi, incearca sa fi atent sa nu mai faci acel lucru.