| AlinSkivo a întrebat:

De la un tim imi bazaie unitate si nu stiu dc se mai opreste dupa vre o ora asa iar bazaie si cand ii mai dau o un pumn se mai opreste, va rog ajutati-ma. Dau Fundaaaaaaa!

3 răspunsuri:
| janynefeaver a răspuns:

Daca ii mai dai cate un pumn doi intr-o luna se duce sigur si bazaitul si unitatea

| CristiUcV a răspuns:

Nu stiu sigur daca asta este cauza: dar aceeasi problema am avut-o si eu si intr-un sfarsit mi s-a ars sursa trebuie sa cureti circuitele de praf inclusiv sursa cu o perie(de pictura sau una speciala pentru asa ceva)

| AlinSkivo explică:

Sunt 100% sigur ca nu e asta ca am fost la un specialist si mi-a curatato de perfect si chestia asta se intampla doar pe timpul perioadelorreci vara niciodata nu mi-a facut asa happy