| Sp3ciaL0pS a întrebat:

de ceva vreme pc-ul meu tot bazaie unitate si ma enerveaza si nu stiu ce are de ce tot bazaie nu are nimic pc-ul dar tot bazaie bazaie se opreste bazaie se opreste de ce face asa va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| vali123456575 a răspuns:

Salut mane si am avut aceeasi problema nu prea ma pricep la calculatoare da am chemat pe cine sa se uite o sa-ti spun cu cuvitele mele o dasfaci si vezi ca se invurte o elice ia atinge un fir de la DVD sau de la altceva si de aia vbazie

5 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

O fi de la sursa.
Desfa-o si curata praful.

| Lynnfield a răspuns:

De ce nu te uiti sa vezi ce face asa?

| GigiMenta a răspuns:

Desfa unitatea si curat-o sau du-o la cineva care se pricepe, ca sa nu deranjezi tu ceva o sa vezi ca dupa nu va mai face asa happy

| Sp3ciaL0pS explică:

Am dea praf in unitate dar cine curate mama rolling on the floor o sa chem un specialist

| ISP475 a răspuns:

Incearca sa o cureti, si daca se ating fire de ventilatoae\cooler\...