| PsyhoChild a întrebat:

Buna TPU.
De mult ma intrebam ce as face daca as fi ultimul om de pe pamant.
Cei mai multi oameni ar spune ca ar jefuii magazine si ar sta in cele mai luxoase case si masini dar nu este chiar asa.Daca ai fi numai tu pe pamant asta inseamna ca nu ar mai exista curent electric. Fara curent electric nu ar merge nici-un bec din casa sau aparat casnic.In acelasi timp nu ar mai fi nici mancare deoarece nu ar mai fi nimeni care sa o faca.In catva timp animalele vor pune stapanire pe marile orase si iti va fi frica sa nu te manance leul sau cainele din coltul strazii.Ar fi o jungla de ciment.
Deci eu sunt mai creativ.As merge intr-un loc cu panouri solare,acest lucru asigurandumi electricitatea, loc care trebuie sa fie pe langa un magazin sau o fabrica.Dar totusi ar fi tot infricosator sa intri intr-o fabrica sau cladire in care sa fie bezna totala.Pana la urma toti s-ar sinucide de la depresia creata de singuratate sau contaminat cu o boala :/Asa ca singura solutie ar fi sa ne bucuram de lucrurile pe care le vom avea pe gratis pana nu vom intra in depresie :l
Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| FaraNumePls a răspuns:

Eu nu sunt așa luminat laughing as jefuii din magazine și când îmi voi da seama că sunt prea singur și aș intra in depresie m-aș omorâ... Așa cred (asta daca nu mă va mânca un animal laughing) )