| BiiAnca96 a întrebat:

De o luna, zilnic, mi se zbate ochiul drept[azi mi s-a intamplat de 3 ori]. Astaseara cand am venit acasa, pe drum, eram doar eu cu prietenul meu, era pustiu! Am trecut pe langa niste casa si am auzit o cucuvea. E la ceva distanta de blocul meu. Am de ce sa-mi fac griji? Adica, superstitia e valabila si doar daca AUZI o cucuvea? Oh, si mai e ceva. Adineauri mi s-a stins televizorul singur[nu l-am programat si nici nu mi s-a mai intamplat]..Sa le iau ca pe niste semne de rau?

Răspuns Câştigător
| Emiliana_Hertrich_1968 a răspuns:

Pentru zbaterea ochiului incearca sa iei niste Mg cu vit. B6 si ceva calciu lactic.
Chestia cu cucuveaua...hm...pe unde sa se mai aciueze si ele saracele?
Iar televizorul,- daca e "batran" trebuie si el sa se odihneasca, daca e nou...mai umbla la setari ca ceva nu e cum trebuie.
Nu-ti face griji fara sens!

2 răspunsuri:
| Silviuloan a răspuns:

Nu.

| AromaTha a răspuns:

Nu ai de ce sa te sperii pentru ca nu sunt decat superstiti nu te increde in ele si nu se va intampla nimic happy... Tot rau la care posibil te gandesti tu e doar in subinconstientu tau! Incearca sa gasesti lucruri frumoase placute tie de facut si poti uitahappy!