| b342 a întrebat:

TPU!
Deci, prietena mea s-a suparat pe mine pentru ca mi-am petrecut cateva ore cu o alta fata. I-am zis: ce plictiseala. tu nu te plictisesti? Ea: nu.; p tu? Eu: da. Ea: A iesit Maria? oh go on Eu: Da. si Kass. Si s-a suparat. i-am spus ca, cu Maria nu m-am vazut demult, si cu Kass nu vorbesc deloc des, i-am zis ca nu tin la ele mai mult ca la ea. Adica, eu si cu Adina [ prietena mea care s-a suparat ] ne stim de 3 ani, si nu suport sa se supere. Pentru ca tin la ea mult [ heyy prietene bune, nu va ganditi la altceva, nu sunt pe invers laughing ] a fost mereu alaturi de mine, si eu de ea. Iar eu acum am viata varza, pot spune, sunt foarte stresata, si daca se supara si ea eu nu rezist singura. Ce pot sa fac sa ma " impac " cu ea? Nu vreau sa ma cert cu ea. sad
Multumesc :[!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| b342 explică:

@Agnes00, indragostita?! WTF?! o_o
Ea este fata, eu sunt fata. Nu avem cum sa fim... lesbience. o_o

| aragon18 a răspuns:

Spune-i simplu. ca iti pare rau si nu iti place sa fiti certatehappy

| papusikatha a răspuns:

Comunicarea va aduce la impacarea voastra!

| stelistu30 a răspuns:

Te asigur ca nu ai o prietena asa de buna daca s-a suparat pe tine ca ai petrecut cateva ore cu alta fata (sau prietena ta e lesbiclown

| Agnes00 a răspuns:

Pai te anunt ca ai o prietena posesiva din cale afara sau super indragostita de tine.

| Agnes00 a răspuns:

Mda, Google-este "sunt indragostita de prietena mea cea mai buna" si ai fi surprinsa de ce gasesti.

Oricum, posibil sa nu fie cazul, dar exista o sansatongue Cheia e comunicarea sincera, pentru asta sunt prietenii.

| Elly1 a răspuns:

Pai sa inteleg ca prietena ta s-a suparat pe tine ca ai petrecut cateva ore cu alta fata? Stupid, clar!
Pur si simplu spune-i ca doar ai stat de vorba cateva ore cu o alta fata, tot ea ramane prietena ta!