| PrincesS_1335 a întrebat:

Buna TPU.deci sa incepx( mama lu` o colega e ff enervanta.sau cel putin face pe protectoarea. am mers in mai multe excursii si mereu vine si ea deci nu putem sa facem nimic de ea. e genul de femeie tupeista si certareatastraight face... a facut multe persoane sa planga sau cel putin s`a luat de multi copii. s`a luat si de o pr de`a mea si a facut`o sa planga din cauza ca aveam un proiect si ea nu a putut sa vina intr-o zi.eu ii spun lui diriga ca eu nu mai vin in excursii din cauza ei...va rog niste sfaturi spun ca s`a luat si de mine. spuneti-mi ce sa-i spun va rogg

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Va uniti cu totii si vorbiti cu diriga ca daca tipa mai merge cu voi, voi stati acasa! Dar sa fiti toti de acord! Te cred nici eu nu vad rostul! Mai bine sa isi tina odrasla acasa daca e atat de protectoare! Va strica tot cheful, simtiti si voi nevoia sa fiti singuri macar intr-o excursie nu? E de ajuns diriga! Multa bafta!

2 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEauhappy
poti sa ii spui colegei tale, fiica,, mamei enervante'' ii spune`ti ca va deranjeaza ca vine cu voi si ca se baga in toate treburile voastre si ca ar trebui sa vb cu ea sa o faca sa inteleagahappybafta

| PrincesS_1335 explică:

M`a refer ce sa-i spun lu` femeia aia.