| GrellSutcliff a întrebat:

e la mine in sc un baiat fff enervant. care in timpul testelor zice: iuly hai da`mi si mie te rog. si cand e cu baieti sau ori unde ma face in toate felurile... Mereu se uita`n testul meu si zice ca sunt nesimtita ca nu`i dau... si eu i-am zis: da ce? ma platesti tu pe mine ca sa iti dau sa copii? sau ce? Si el zice: esti nesimtita. si cand m`a pus doamna la catedra ca sa nu mai copieze copii colegu lu baiatu asta zice: daca nu`mi dai sa copiez o pun pe y sa te bata :I Si la muzica am copiat dp scaun dar. o strofa dintr`un cantec si baiatu ala m`a vazut si a zis: vrei sa te spun ca copiezi? si eu nu l`am bagat in seama si ma uitam in alta partelaughing))Vreau sa fac ceva cu ei dar vreau sa-l zic numai pe al 2lea ma rog si pe primul. dar mai incolo ce sugestii imi dati? :X FUNDA

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Părerea mea extrem de sinceră este că atât tu cât şi baieţii ăia sunt proşti.În primul rând, cum dracu să copiezi de la una care nu ştie să scrie ( ''ori unde'', ''uită`n'',''da ce'',''sa copii'',''colegu lu baiatu'',''ca copiezi'') şi care nu ştie ca o propoziţie începe întotdeauna cu litere mari şi că există semne de punctuaţie?

| Gina1 a răspuns:

Nu-i baga in seama, si scrie in continuare... daca macar iti multumeau ca le arati, era mai bine, dar asa... poti sa le spui : ''fratilor, ma deranjeaza faptul ca faceti asa, va arat la teste, dar fi-ti si voi cu bun simt, si normal sa veniti ziua urmatoare cu o ciocolata laughing '' big grin