| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum v-ati simti cand va vedeti prietenul ca doarme pe marginea patului ( deci distanta intre voi), sta intors cu spatele la tine si in loc sa te tina pe tine in brate... tine perne?

9 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

laughing..Si eu aveam impresia asta, dar m-am obisnuit asa se simte el mai bine sa doarma, inainte de somn stam la tv ma ia in brate dupa ce adormim fiecare in treaba luilaughing) oricum n-ai cum sa stai toata noaptea unul in bratele altuia pentru ca dimineata o sa te doara oasele, cel mai bine e sa stai relaxat, asa ca don't worry, nu-ti mai face inima rea din cauza asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In incercarea de a preveni o eventuala criza de identitate iti zic ca te preocupa prea tare nimicurile. Omul se simt mai confortabil stand asa. La urma urmei, eu ca tipa m-as simti sufocata sa fiu tinuta toata seara in bratelaughing. Dar de, aici interveniti voi, sentimentalele.

| Angelaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa fiu toata noaptea tinuta in brate...dar nu stiu ma simt aiurea.
Il vad cu 2 perne in brate si le strange si le strange, cateodata am impresia ca nici pe mine nu ma strange asa. Azi dimineata aveam un scaun langa pat si a pus perna acolo ( nu stiu de ce) dar dupa cateva minute a intins mana si statea asa...eu eram mai aproape nu putea sa o puna pe mine? uof

| ynna93 a răspuns (pentru Angelaaa):

Omu e obisnuit cu perna, ce sa-i faci? lasa-l in pace, nu te mai agitat atat.

| DeeaMarry a răspuns (pentru Angelaaa):

Foarte amuzanta descrierea situatiei laughing, desi pentru tine stiu ca e destul de aiurea.
Ai incercat sa discuti cu el? I-ai spus ca te simti ciudat?
Eu cred ca e singurul care poate sa te linisteasca.

| Angelaaa a răspuns (pentru DeeaMarry):

Pai i-am mai zis... avem multe perne...de obicei le duc in alta camera si las numa 2 sa avem unde sa punem capu;. Azi noapte s-a dus sa isi mai aduca 2. Daca are norocul sa se trezeasca inaintea mea, arunca pernele si ma ia pe mine in brate, dar se intampla asta de putine ori.

| anonim_4396 explică (pentru Angelaaa):

E vorba doar de comoditate. Perna e mai pufoasa si mai delicata la atingere. Nu te mai ataca singuricatongue

| Schwarzz a răspuns:

Pai trebuie sa-i placa si lui si sa-i fie si lui bine, nu numai tie. Poate lui nu-i e confortabil sa te tina toata noaptea in brate.

| ℓDℓ a răspuns:

laughing
Acelasi lucru si la mine.
La inceput nu imi placea dar acum m-am obisnuit...
Nu iti face griji, barbatii nu sunt prea atenti la lucrurile astea...
El asa se simte bine sa doarma.