| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
E prea tarziu sa incep un canal de Youtube? Ce sanse de reusite am?

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Dacă conținutul este bun, nu este niciodată prea târziu.

| sierra1 a răspuns:

Crezi că ai talent? bagă mare!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu.
2. Șanse mari dacă începi. Șanse zero dacă nu faci nimic.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu e niciodata prea tarziu, dar acum depinde si ce content intentionezi sa postezi. Trebuie sa faci ceva care sa atraga publicul ca sa devii popular.
Am observat ca cele mai populare canale sunt reaction channels, gaming channels, travel channels, si de povesti de pe reddit gen r/choosingbeggars, r/entitled parents, r/cursed comments, etc. Probabil cele de reaction sunt cele mai populare dintre toate. Sssniperwolf e un exemplu extrem de bun.
Cel putin astea sunt populare in strainatate, ca nu stiu ce fel de canale sunt populare in Romania.

| CIaudiu a răspuns:

Daca vi cu ceva original si de calitate, ai sanse reale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aseară era cam târziu dar poti să-l incepi acum, dimineata!
Vei reusi!