| Roxanita1998 a întrebat:

este greu sa fii reprezentant avon? plz vreau detalii mai multe...din cate am auzit cica pierd bani ii adevarat? am 14 ani ...scz categoria

2 răspunsuri:
| blueSky_3324 a răspuns:

Nu e greu! Trebuie doar sa-ti alegi clientii cu foarte mare grija, fiindca risti sa-ti faca cineva comenzi foarte mari si sa nu mai vezi banii. Daca sunt persoane de incredere atunci n-ai de ce sa-ti faci griji. Invezti sa fi mult mai responsabila si mai organizata. Pupici

| ilovei a răspuns:

C.ali01@yahoo.com baga-ma in lista si iti explic mai multe. eu sunt reprezentant de la 12 ani.si am 18, e super:X