| Tützłк a întrebat:

imi spuneti si mie mai multe detalii despre avon? vreau sa ma fac reprezentant si am auzit ca pierzi bani ii adv? vreau mai multe detalia..plz funoi:X scuze categoria

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| Tützłк explică (pentru anonim_4396):

Da pentru. ca aceasta categorie ii mai cautata de persoane.;-))

| mariaavon a răspuns:

Adauga id-ul meu:mary_papusika23 in lista ta,si vorbim acolo.
O sa iti explic tot ce trebuie sa stii.
De pierdut nu ai cum sa pierzi banii, decat daca iti da plasa vreun client, de aceea este de preferat la inceput sa incepi sa comanzi pentru rude, vecini, prieteni etc., de abia dupa aceea poti gasi clienti noii si de incredere.Astept un raspuns de la tine.Multumesc

| mariaavon a răspuns:

Adauga id-ul meu: mary_papusika23 in lista ta, si o sa iti explic acolo tot ce trebuie sa stii despre Avon.
Nu ai cum sa pierzi banii sub nici o forma decat daca un client nu iti mai achita produsele comandate.
De aceea este ideal sa ai incredere in persoanele care comanda de la tine.
Multumesc si astept un semn de la tine.