| AmYnAaa a întrebat:

Eu am parul mai bogat si nu prea imi place, nu stiti cum as putea face sa fie mai subtire ..cu ceva Shampon? sau tratament? Stiu ca unele fete vor parul mai bogat dar mie nu imi place parul bogat! Astept parerile voastre! Preturi max 50 lei! FUNDĂĂ!

Răspuns Câştigător
| Roxxxxi a răspuns:

Du-te la coafor regulat sa iti taie din volum. Asta e tot.Nu iti cumpara toate prostiile care sa iti distruga parul.

| AmYnAaa explică (pentru Roxxxxi):

Mersi :*

| Roxxxxi a răspuns (pentru AmYnAaa):

Nu ai pentru ce :*

| AmYnAaa explică (pentru Roxxxxi):

Mersi

4 răspunsuri:
| xtembix a răspuns:

Fileaza-l/tunde-l in scari. La mine a functionat, insa acum mi se pare prea putin si de multe ori il tapez sa fie mai mult laughing