| NoOne18 a întrebat:

Buna TPU, eu ma ocup cu vanzarea portretelor.de obicei fac pe luna cam 1500 lei uneori 2000, uneori 3000 lei depinde si de sarbatori.Nu am studii pentru pictura.
Am vazut pe net ca o sa umble astia de la anaf si o si intrebe pe cei de la curierat cine ce vinde.
Eu vreau sa evit urmatoarele amenzi, asa ca ce si cum ar trebui sa procedez ca sa imi continui activitatea linistita?
La pfa neplatitor de taxa am auzit ca trebuie sa am studii... ceea ce eu nu am

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Falscifi si tu o diploma si iti continui meseria, bafta in toate

https://kiiky.com/ro/fake-high-school-diploma/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este nevoie de studii.