| Gabytsha a întrebat:

eu mi-am descarcat metin 2 hiroko si la inceput se vedea foarte bine nu aveam nicio problema ...la un moment dat (dupa aprox o luna dupa ce m-am jucat) nu mi se mai vedea bine imi apar niste dungi pe ecran si se misca.ma rog nu pot sa ma explic.(. eu am laptop) ce sa fac. virusi nu sunt pentru ca mi-am reinstalat windowsul. credeti ca e de la placa video straight face?

2 răspunsuri:
| adialinagiany a răspuns:

Poii, se poate sa fie si de la placa video. Iti apar dungi orizontale sau verticale?

| Gabytsha explică (pentru adialinagiany):

Tot felul de dungi ..in toate directiile.straight face