| anonim_4396 a întrebat:

eu sunt o fire mai tacuta si sincer mi s-a luat! Cum as putea devenii o persoana mai vorbareata, tupeista?

1 răspuns:
| sbafbsvlisach a răspuns:

Nu pot sa-ti spun cum sa devii mai vorbareata.Nimeni nu poate. Daca tu esti o fire tacuta, eu cu siguranta sunt opusul taulaughing Doar numai tine lucrurile in tine.Nu te mai preocupa atat de mult de sentimentele celorlalti.Doar spune lucrurile pe fata.Ce zodie esti? Esti cumva balanta sau fecioara? ScuzelaughingO obsesie de'a mea cu zodiile. Oricum numai nu exagera, uneori tupeul devine nesimtire si e destul de greu ca atunci cand spui unele lucruri, cum nu le mai poti lua inapoi, sa faci ca totul sa fie din nou okhappy