| cristinanatalia a întrebat:

eu tell meu al aveam conectat la modem si cum iera conectat puteam sa intru pe mesenger si pe internet dupa tell fara sa platesc si soramia mia ars modemu si trebuia sa al schimb si acum nu stiu sa al conectez ma puteti ajuta am un tell sonny ericcson xperia

1 răspuns:
| deejaynice a răspuns:

Aveai modem de la Vodafone Orange sau cosmote? desi pare curios nu prea cred ca se arde asa repede un modem dar in orice caz du-te acolo de unde ai modemu si spune-le ce ti s-a intamplat la care ei se vor ocupa de tine ma rog poate vei plati ceva in plus pentru reparatia modemului dar nu costa muult asa ca te sfatuiesc sa te duci acolo unde ai cumparat modemuwinking sper ca ti-am fost de foloswinking