| b342 a întrebat:

TPU!
Fetele de la mine din clasa ma tot freaca la cap ca sunt prea dezvoltata.[ la gandire, fizic, etc.] si ca la 10 ani jumate nu este bine sa fii dezvoltat.sigh
Dar asta nu odata, aproape mereu.straight face Ce tot ma freaca la cap? Este ceva rau daca sunt foarte dezvoltata la varsta mea?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| VORTEX a răspuns:

Deci in prinicipiu aici rasare invidia colegelor, cat despre dezvoltate nu ai ce face si nu este nimic rau pentru ca unii se dezvolta f repede, altii mai tarziu(corpul uman se dezvolta pana la varsta de 20-22 ani atunci cand se solidifica oasele si nu mai cresti)poate mostenesti pe cineva din familie la capitolul dezvoltare big grin.bafta

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nimic anormal că ești dezvoltată, nu le mai bagi în seamă!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Tu chiar daca te crezi dezvoltata nu esti 100% intreaga la cap pentru ca o sa ajungi majora si ai sa dai de mai multe probleme, tu ocupate de copilarie acum ca mai incolo te ocupi de rest.

| TeoPT a răspuns:

@MaDDyxD
Din răspunsul tău nu prea pare că ești foarte dezvoltată.Eu aș zice că de abia acum ai ieșit din grotă, după scrisul tău.
Baftă

| Zøєy a răspuns:

Stai linistitawinking. Sunt doar invidioasehappy. Adica de obicei fetele mai dezvoltate sunt si mai mature.Deci nu, nu este nimic rau in astatongue.Doar sa ai grija cu baietiilaughing.

| doika a răspuns:

Nu e rau...laughingsunt doar geloase pe tine laughingfiecare se dezvolta in ritmul lui, daca te-ai dezvoltat mai repede organismul tau este mai puternic! crezi ce vrei dar eu iti spun adevarul

| Passionlove a răspuns:

Eu zic ca sunt invidioasehee hee. :*

| shadowgirl a răspuns:

Nu nu e rau sa fii dezvoltata incearca sa nu mai iti iei colegele in seama poate le e ciuda

| MaDDyxD a răspuns:

Eh,j eu sunt dezvolatata si am 13 any si nu mi se pare ceva anormal.Trebuie sa le ignori si sa le dai fel de fel de replici cum ar fi : bah ia vezi'ti d trebuie tathinking ceva d genu. Nu e nimic anormal stai calmawinking