| Deealovestpu a întrebat:

Fundita! Monarhii constitutionale absolute exemple? Multumesc anticipat! FUNDITA!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și îți mai dau eu o fundă dacă nu mai postezi teme școlare pe site care contravin politicii acestuia.
Pa, pa.

| Deealovestpu explică (pentru Legiuitoarea):

Am cautat in carte si pe site-uri...dar nu am gasit niciun raspuns :-| Ce propui sa fac? sa iau 4? Multumesc pentru amabilitatea ta.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Deealovestpu):

Bună.
Propun să mergi la biblioteca centrală, nu să iei 4!
Pa, pa.

| Deealovestpu explică (pentru Legiuitoarea):

Ai nevoie de abonament...si plus un act de identitate.eu aveam nevoie de ceva rapidwinking bine de stiut ca altii nu au nevoie...totusi niciodata nu se stie si poti ajunge si tu in situatia mea.sa vezi cum e sa te ia la misto utilizatorii TPUwinking Pa, pa.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Deealovestpu):

Bună din nou.
Este greșeala ta că ai lăsat problema pe ultima sută de metri. Abonamentul nu costă o avere, este vorba de maxim 10 ron, iar dacă nu ai un act de identitate că ai sub 14 ani poți foarte bine să mergi la biblioteca școlii, acolo nu mai ai nevoie de atâtea formalități. Nu încerca să faci pe rănitul și nici pe victima, învață să le rezolvi din timp. Îți trebuie obligatoriu astăzi, duminică că mâine dis de dimineață trebuie să te prezinți cu el gata făcut și aici poate, pe site, ți-ai găsit "fraierii" să-ți facă tema.
Încearcă să convingi în altă parte, nu aici.
Pa, pa.