| Just mE:x a întrebat:

TPU... ieri mi-am sters din greseala toate pozele de pe aparat, iar acum incerc sa le recuperez am gasit cateva programe.respectuv Easy Digital Photo Recovery si Art Plus Digital Photo Recovery, mi-au gasit pozele dar pentru a le recupera imi cer un cod. pe care nu reusec sa il gasesc nicaeri, ma poate ajuta si pe mine cineva cu un cod?sad nu conteaza daca e de la Art Plus sau de la Easy Digital.va rog

1 răspuns:
| Kira_8211 a răspuns:

La easy digital ai nevoie de versiunea recovery 2.4 ca sa nu folosesti cod