| AndreeaAndrutza16 a întrebat:

Imi este rusine sa port sutien in timp ce am un tricou pe mine prin care se vede. Am un tricou gen maieutz, la care daca imi pun sutien mi se vede foarte clar, i se vad bretelele la spate. Vreau si eu sa port sutien, sa fiu mai feminina. Are ceva daca mi se vede sutienul? Rade cineva de mine? :-s Ma ajutati va rog? Uitati-va si la celelalte intrebari aale mele :* multumesc mult love struck

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Acum chiar e frumos sa se vada putin din sutien: o bretea sub o bluza cu umarul cazut sau putin din el sub un decolteu putin mai mare. Nu are de ce sa iti fie rusine cui sutienul. Ai grija doar sa fie frumos!

| rebelmonk a răspuns:

O sa ai mari probleme pe viitor...adapteaza-te de mica