| jiyoon23 a întrebat:

Buna TPU imi place enorm de mult de un baiat cu 2 ani mai mare si nu stiu cum sa vb cu el. El practica karate si vreau sa ma duc si eu acolo imi puteti da niste sfaturi cum sa vb cu el?

Răspuns Câştigător
| Andreutza171 a răspuns:

Draga mea, poti vorbi cu acest baiat, despre un subiect care va implica pe amandoi. Ca de exemplu karatele. Il poti intreba daca ii place, de cand practica si sa va imprieteniti. Se poate ajunge la o relatie ca printr-un fir de ata de aici. Bafta :*