| Hollywood a întrebat:

Suna cam ciudat dar na... Sunt baiat am 15 ani si vreau sa ma fac reprezentant avon, am auzit ca se castiga bine, dar nu fac asta neaparat pentru bani, vreau sa o fac pentru "experienta" vreau sa vad cum te simiti ca ai castigat p cont propriu bani, si poate...cine stie intr-o zi o sa ma ajute, deci ce trebuie sa fac ca reprezentant avon? [scuze daca m-am exprimat greist ]

Răspuns Câştigător
| SweetLikeaLemon a răspuns:

Intai trebuie sa te inscrii. Poti face asta direct de pe site-ul Avon (completezi formularul de inscriere si astepti sa fii contactat). Ca reprezentant Avon, vei primi acele brosuri (reviste) pe care le vei da altora ca sa aleaga ce vor sa comande. Dupa ce dai comanda, o sa trebuiasca sa astepti cateva zile si iti va fi adus coletul acasa sau il vei lua de la posta. Cand iei coletul trebuie sa platesti produsele comandate, brosurile, mostrele etc. O parte (15-30%)din totalul de bani iti va ramane tie (depinde de valoarea comenzii, dar daca nu ai mai multi clienti, nu o sa castigi prea mult). Mai multe detalii ti le explica "liderul" care te va contacta telefonic dupa ce completezi formularul de inscriere. Sper ca te-am ajutat oarecum. Pa-pa.