| blackcat99 a întrebat:

in carrefour am vazut ultima oara cateva carti pentru adolescenti, insa eram in criza de timp si nu am putut sa ma uit prea bine, si nu cred ca pot sa ajung prea des la carrefour. vreau si eu numele unei carti, daca stiti. nu conteaza daca e de iubire, sf, povesti.

Răspuns Câştigător
| Bianca0007 a răspuns:

Eu iti recomand "Fortele raului absolut" de Kelley Armstrong. Sunt 3 volume: Invocarea, Revelatia si Rafuiala. Sunt super si mie mi-au placut foarte mult. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Iti recomand "Jrnalele Vampirilor". Este un roman.
Daca vrei poti lua de marti al 2-lea numar impreuna cu revista BRAVOgirl la 10.99 lei (11 lei).
Daca mai cauti cred ca mai gasesti si primul volum.
P.S.: Sunt 4 volume!