| andreea79 a întrebat:

In curand e ziua iubitului meu si am de gand sa-i fac cadou o perna in forma de inimioara cu poza noastra pe ia doar ca pozele le am pe telefon.
Intrebarea este pot merge cu telefonul acolo sau trebuie neaparat cu, camera foto sau memoricardul?

Răspuns Câştigător
| SMA a răspuns:

Buna! Foarte frumos cadoul happy. Da, poti merge cu telefonul acolo si cu cablul de date. Au ei acolo un calculator special pentru asta. Dar depinde si de magazinul unde il faci, desigur. Oricum, la majoritatea poti folosi telefonul. Multa bafta!