| Jack99 a întrebat:

In ultimul timp a inceput sa ma deranjeze faptul ca nu am prieteni cu care sa imi petrec timpul. Mi-as dori sa ies pe afara si sa ma distrez cu ei. Aveti ceva sfat sa imi dati, ca sa scap de situatia asta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi afara. Distreaza-te singur.

| Kandia15 a răspuns:

Socializeaza! Da-le mesaj colegilor de clasa, si iesiti impreuna

| YesorNo a răspuns:

Si eu sunt in situatia asta :’(. In cazul meu pe strada mea nu sunt deloc copii (poate unul). Dar la tine poate mai sunt copii. Incearca sa te imprietenesti cu unul, iar dupa poate te va baga intr-un grup, ceva.